KRAJOWE STOWARZYSZENIE PIELĘGNIAREK MEDYCYNY SZKOLNEJ

Strona główna

horizontal rule

 

22.01.2007r

 

Informacja z ZOW NFZ:

bullet

Proszę śledzić informacje zamieszczane na stronie internetowej NFZ w dziale Komunikaty, którego dnia świadczeniodawcy mają się zgłosić do siedziby oddziału w celu podpisania umowy

bullet

Proszę również czytać SZOI, ponieważ w najbliższym czasie będą wygenerowane nowe pliki do rozliczania

bullet

Na podpisanie umowy trzeba dostarczyć podpisane załączniki do umowy (2 egzemplarze każdego załącznika)

bullet

Należy zapamiętać też swój pierwotny numer umowy01_01_07_0XXX

 

30.06.2007r

 

Półroczny okres intensywnej pracy Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej w województwie zachodniopomorskim zaowocował sukcesem w postaci uzyskania certyfikatu rejestracji systemu zarządzania jakością ISO 9001:2000. Certyfikaty uzyskało dziewięć zakładów. Gratulujemy i życzymy tym zakładom pielęgniarskim wielu sukcesów oraz wyższych kontraktów z NFZ.

 

zdjęcia    foto 1 ; foto 2 ; foto 3

 

20.12.2007r

 

Rok 2007 to trudności w funkcjonowaniu naszych zakładów (napięta sytuacja na linii samorząd lokalny a zakład), brak jakiejkolwiek nici porozumienia pomiędzy władzami państwa a naszym stowarzyszeniem (całkowity brak reakcji na nasze pisma, postulaty itp.). Uważamy, że rok 2007 został całkowicie zmarnowany w zakresie uregulowania naszych spraw a pokuszę się o stwierdzenie, że jeszcze bardziej skomplikował funkcjonowanie naszych zakładów pielęgniarskich. Mamy nadzieję, że w roku 2008 to się zmieni.  Zapomnijmy jak najszybciej o tym okresie czasu. Zobaczymy czy nowa władza zmieni stosunek do nas pielęgniarek medycyny szkolnej. Czas pokaże. Z drugiej strony należy się cieszyć, że w tak trudnym okresie czasu wykazały się inicjatywą i zaistniały na rynku usług pielęgniarskich pierwsze zakłady z certyfikatem jakości ISO 9001:2000. Niech świadczy to o tym, że zakłady pielęgniarskie w zakresie świadczenia usług nie są gorsze od zakładów lekarskich a nie raz je przewyższają kulturą usług i profesjonalizmem. Mamy nadzieję, że w 2008 roku w ślady pójdą pozostałe zakłady w kraju. Tego stowarzyszenie im życzy.

 

Przy okazji pozwolę sobie w imieniu Zarządu złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia świąteczne oraz lepszego 2008 roku.

 

 

Zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia

oraz szczęśliwego Nowego Roku 2008

 

                                                                                 życzy

                                                                                               Zarząd KSPMS

 

 

 

horizontal rule